Посольство України в Республіці Корея

, Київ 21:53

Сеул відвідала делегація Київської міської державної адміністрації на чолі з Першим заступником Голови КМДА Геннадієм Плісом

14 лютого 2017, 02:55
5-11 лютого 2017 р. на запрошення мерії Сеула відбувся робочий візит до Республіки Корея делегації Київської міської державної адміністрації на чолі з Першим заступником Голови КМДА Геннадієм Плісом.
Під час візиту відбулися зустрічі делегації з Першим заступником Мера Сеулу Гйонг-гі Лю та Послом з міжнародних питань Уряду Сеульської метрополії Чанг-бом Кімом, керівництвом вільної економічної зони Інчон, сеульської муніципальної будівельної компанії “S.H. Corporation”, корпорації ”Hyundai Engineering & Construction”, Корейського інституту цивільної інженерії та будівельних технологій. Делегація також ознайомилася з роботою департаментів аудиту, будівництва та контролю за будівництвом сеульської мерії, відвідала центр управління транспортом TOPIS та сміттєспалювальний завод в районі Гангнам.
В рамках проведених зустрічей відбулося ознаймомлення з передовим корейським досвідом, обговорено питання залучення корейської сторони до впровадження в Києві систем контролю за станом будівельних об’єктів та міським рухом, утилізації сміття, реконструкції ТЕЦ-6 та створенння промислового парку «Київська бізнес-гавань». Сторони розпочали опрацювання проект меморандуму про встановлення дружніх відносин між Києвом та Сеулом.