Посольство України в Республіці Корея

, Київ 21:45

Зустріч Посла України із заступником Міністра закордонних справ РК з політичних питань

27 лютого 2017, 04:16

У зв’язку із завершенням дипломатичної місії в Республіці Корея (РК) Посол України в РК Василь Мармазов зустрівся із заступником Міністра закордонних справ РК з політичних питань Лі Джонг-Кю.

Посол висловив вдячність корейській стороні за послідовну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України як на двосторонньому рівні, так і в рамках міжнародних організацій, зокрема ООН, а також за гуманітарну та фінансову допомогу, надану нашій державі.

Він також ознайомив співрозмовника з поточною ситуацією в Україні та привернув увагу до 3-ї річниці збройної агресії РФ проти нашої держави.

Поряд з цим, Посол надав корейській стороні інформацію стосовно реформ, які впродовж останніх років впроваджуються в Україні, та закликав корейські компанії до нарощування інвестицій в українську економіку.

Заступник Міністра високо оцінив сучасний стан відносин між Україною та РК, відзначивши роль дипломатичних установ двох країн у їх підтриманні та активізації.

Також було наголошено на значних перспективах подальшого розвитку двостороннього співробітництва у всіх сферах, що становлять взаємний інтерес.