Посольство України в Республіці Корея

, Київ 21:47

У Сеулі проведено Четвертий українсько-корейський економічний форум

11 квітня 2017, 08:10

11 квітня 2017 р. в м. Сеул відбувся 4-й українсько-корейський економічний форум, організований Торгово-промисловою палатою України та Корейською асоціацією міжнародної торгівлі (КІТА) за сприяння Посольства України в Республіці Корея (РК) та Посольства РК в Україні.

У форумі взяли участь Заступник Міністра аграрної політики України Ольга Трофімцева, Президент Торгово-промислової палати України Геннаденнадій Чижиков, Тимчасовий повірений у справах України в РК Тарас Федунків, радник Міністра аграрної політики України Владислава Рутицька, колишній Перший заступник Міністра закордонних справ України Олександр Чалий, Заступник Міністра закордонних справ РК Лі Те-Хо, Президент КІТА Кім Ін-Хо, Віце-президент КІТА Кім Джонг-Гван, Голова комітету з питань земельних ресурсів, інфраструктури і транспорту Національної Асамблеї (НА) РК Чо Джонг-Сік, колишній спікер НА РК Пак Гван-Йонг. До складу української делегації увійшли представники Київського інвестиційного агентства, компаній “SigmaBleyzer”, “Grant Thornton”, “AgroGeneration” та ін. Від корейського бізнесу у форумі взяли участь представники понад 100 компаній, включаючи провідні місцеві корпорації “Нyundai E&C“, “Posco Daewoo”, “Lotte”, “SK Holdings”, “Ssangyong E&C”, “Cheil Bio”, “Kosco”.

Учасники форуму висловили спільне бачення щодо доцільності просування двосторонньої співпраці в галузях сільського господарства, інфраструктурного розвитку, енергетики, інформаційних технологій та телекомунікацій. Відбулася презентація Майстер-плану розвитку українсько-корейського співробітництва, в якому аналізуються основні перешкоди для співпраці та визначаються способи їх подолання.

Під час активних B2B зустрічей конкретизовано діловий інтерес потенційних партнерів та інвесторів, обговорено можливі спільні бізнес-проекти, їх юридичний та консалтинговий супровід.

За підсумками форуму підписано Меморандум про співробітництво між ТПП України і КІТА. Делегацію КІТА запрошено здійснити візит в Україну для детальнішого ознайомлення з потенціалом українських підприємств. Форум додав динаміки українсько-корейському діловому співробітництву, яке помітно активізувалося починаючи з 2016 року.