Посольство України в Республіці Корея

, Київ 21:42

Заступник Міністра аграрної політики України провела зустрічі з корейськими колегами

12 квітня 2017, 11:07

12 квітня Заступник Міністра аграрної політики України Ольга Трофімцева зустрілася у м. Седжонг із Заступником Міністра сільського господарства, продовольства і аграрних питань Республіки Корея (РК) Лі Джун-Воном, а також у м. Чхонгджу з Генеральним директором Бюро з безпечності імпортованих продуктів Міністерства безпечності продовольства та ліків РК Кім Йонг-Гюном.

Під час зустрічей підкреслено, що сільськогосподарська продукція склала понад 67% українського експорту до РК у 2016 р. В умовах, коли РК імпортує значні обсяги продовольчих товарів, є значні перспективи для розширення номенеклатури та нарощування обсягів поставок якісного українського продовольства на південнокорейський ринок. Висловлено думку щодо доцільності реалізації спільних агропроектів, налагодження поставок та спільного виробництва сільськогосподарської техніки в Україні.

Обговорено перспективи сертифікації в РК української молочної продукції, м’яса птиці та морепродуктів. Домовлено посилити двосторонню координацію з метою прискорення процесу проходження відповідних технічних процедур.