Посольство України в Республіці Корея

, Київ 06:23

Посольство України привітало українських атлетів та олімпійського чемпіона Олександра Абраменка

19 лютого, 12:23

19 лютого у містечку Йонгпьйон, провінція Канвон, за підтримки Посольства України в Республіці Корея відбулося святкове прийняття для команди українських атлетів на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх. Захід також став чудовою нагодою привітати олімпійського чемпіона Олександра Абраменка з перемогою у лижній акробатиці.

На події були присутні Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, президент НОК України Сергій Бубка, віце-президент НОК Валерій Борзов, керівник парламентської групи дружби з Україною Чо Джонг-Шік, високоповажні представники корейської сторони.

У своїй промові до присутніх Посол України Олександр Горін висловив вдячність українським атлетам за представлення України на спортивній події світового значення, корейській стороні – за підтримку українського спорту та розвиток двосторонніх відносин, олімпійському чемпіону – за золоту медаль і радісне відчуття перемоги, яке поділяють з ним мільйони українців.

Музичним зверненням до гостей став виступ «Two violins band». У виконанні юного українського скрипаля Іллі Бондаренка серед іншого прозвучали музичні варіації, які поєднали корейську народну пісню «Аріранг» та «Оду до радості» Бетховена.