Посольство України в Республіці Корея

, Київ 18:07

Посол Олександр Горін взяв участь у міжнародному семінарі «Північна економічна політика 2.0»

21 березня, 11:59

19-20 березня 2018 року Посол України в Республіці Корея Олександр Горін взяв участь у міжнародному семінарі «Північна економічна політика 2.0, формування мирного та процвітаючого північного економічного співтовариства».

Міжнародний семінар був організований Президентським комітетом Північного економічного співробітництва та Корейським Інститутом міжнародної економічної політики KIEP.

Виступаючи під час конференції, Посол України зазначив, що ми розглядаємо нову політику Північного економічного співробітництва адміністрації Президента Мун Чже Іна як новий засіб в рамках більш широкої політики пошуку нових драйверів зростання для економіки Республіки Корея та встановлення миру на Корейському півострові.

Співпраця з Республікою Корея дуже приваблива для України як альтернативне джерело економічної та фінансової сили для сприяння відновленню та модернізації економіки в нашій країні. Важливо відзначити, що взаємні економічні інтереси є квінтесенцією наших двосторонніх відносин і не мають політичних перешкод.

Найбільш перспективні галузі для інвестицій та спільних проектів –  агробізнес та агротехнології, аерокосмічна сфера та новітні технології, ІТ, інфраструктура, базова та альтернативна енергетика.

Ми вважаємо, буде корисним сприяти підвищенню рівня відносин між Україною та Республікою Корея з поточного рівня співробітництва до рівня спеціального партнерства для взаємовигідного економічного зростання, процвітання та миру.