Посольство України в Республіці Корея

, Київ 18:08

Посол Олександр Горін зустрівся з президентом компанії «Korea Aerospace Industries» Кім Чо Воном

22 березня, 10:06

21 березня 2018 року Посол України в Республіці Корея Олександр Горін зустрівся з президентом та виконавчим директором компанії «Korea Aerospace Industries» (KAI) Кім Чо Воном.

Українська сторона зазначила, що співробітництво в галузі науки та техніки є важливим чинником розвитку двосторонніх відносин між нашими країнами. Україна та Республіка Корея мають великі можливості для взаємовигідної співпраці в аерокосмічній галузі.

Корейські партнери були поінформовані, що в Україні, компанією «Антонов» було розроблено більш ніж сто типів та модифікацій пасажирських, транспортних та спеціальних літаків. Збудовано більше                     22 тисяч літаків «Ан».

Українська космічна промисловість складеться з 26 державних підприємств та установ, де працює близько 21 000 працівників. Основні підприємства – ДП "КБ «Південне», розробник, та ДП «Південмаш», серійний завод.

Приклад плідної співпраці – українська ракета-носій «Дніпро», яка тричі успішно вивела на орбіту південнокорейські супутники KOMPSAT-5, KOMPSAT -3, KOMPSAT-3A.

У цьому контексті обговорювалися подальші перспективи розширення співробітництва.