Посольство України в Республіці Корея

Київ 05:29

В Сеулі відбувся шостий Українсько-Корейський економічний бізнес-форум

23 квітня, 16:19

В рамках візиту до Республіки Корея української урядової делегації, яку очолює Перший віце-прем'єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, 23 квітня 2018 р. в Сеулі відбувся шостий Українсько-Корейський економічний бізнес-форум. В ньому взяли участь заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості Н.Бойко, заступник Міністра інфраструктури В.Довгань, Голова Держспоживслужби В.Лапа, Голова Держенергоефективності С.Савчук, Перший віце-президент і генеральний секретар ТПП України М.Непран, Президент Національної академії аграрних наук Я.Гадзало та інші офіційні особи.

Звертаючись до близько 120 представників корейських компаній, С.Кубів запевнив, що український уряд вживатиме активних зусиль для полегшення роботи іноземних інвесторів в Україні.

Під час форуму представники Мінекономрозвитку, Мінінфраструктури, МінАПК та інших ЦОВВ України ознайомили корейських партнерів з існуючою політикою інвестування, наявними економічними проектами та перспективами інвестицій в різні сектори української економіки. В рамках форуму відбулися зустрічі керівників окремих українських ЦОВВ з представниками низки зацікавлених у співробітництві з Україною корейських компаній.

Вказаний бізнес-форум відбувається напередодні 4-го засідання міжурядової Українсько-корейської торговельно-економічної комісії.