Посольство України в Республіці Корея

Київ 05:15

Урядові структури розглядають можливості збільшенні імпорту української агропродукції до Республіки Корея

25 квітня, 06:14

Можливі шляхи збільшення експорту продукції українського агропромислового сектору до Кореї – основне питання, яке обговорювалося 24 квітня 2018 р. під час зустрічей Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів В.Лапи та Директора департаменту Міжнародного співробітництва Міністерства аграрної політики та продовольства України О.Романовського з керівництвом Міністерства сільського господарства, продовольства та аграрних питань, а також Міністерства безпечності продовольства та ліків Республіки Корея.

Міністерство сільського господарства, продовольства та аграрних питань Республіки Корея засвідчило бажання взяти участь у процесі оновлення парку сільськогосподарської техніки в Україні, готовність провести спільне дослідження питання експорту української продукції до Кореї та підписати відповідний  міжвідомчий Меморандум про співробітництво.

На прохання української сторони прискорити розгляд питання сертифікації української молочної продукції та продуктів птахівництва. Міністерство безпечності продовольства та ліків поінформувало про запланований на 2019 р. візит в Україну відповідних корейських експертів.