Посольство України в Республіці Корея

Київ 06:26

Заступник Міністра інфраструктури України Віктор Довгань зустрівся з віце-міністром Міністерства землі, інфраструктури та транспорту Республіки Корея Сон Бонг Соком

25 квітня, 11:46

24 квітня 2018 року в Сеулі за сприяння Посольства України в Республіці Корея заступник Міністра інфраструктури України Віктор Довгань зустрівся з віце-міністром Міністерства землі, інфраструктури та транспорту Республіки Корея Сон Бонг Соком.

Під час зустрічі було обговорено широкий спектр важливих питань, що стосуються двостороннього співробітництва між Україною та Республікою Корея. Українська сторона підкреслила важливість організації прямих авіарейсів між Києвом та Сеулом. На сьогоднішній день умови ліцензування авіаційних пасажирських перевезень українською стороною максимально лібералізовані, таким чином немає обмежень на географію та періодичність польотів.

Також було обговорено питання щодо визнання дипломів/сертифікатів моряків та питання щодо залучення інвестицій Республіки Корея в розвиток та модернізацію транспортної інфраструктури України.