Посольство України в Республіці Корея

Київ 05:15

Щодо реєстрації фізичних осіб - платників податків

17 березня 2013, 18:19

Відповідно до пункту 4 розділу III Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 06.11.2012 р. № 1147 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 29.11.2012 р. № 2007/22319), громадяни України, які виїхали за її межі та не можуть особисто прибути до відповідного органу державної податкової служби в Україні, у разі виникнення необхідності в реєстрації в Державному реєстрі та отриманні документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі, можуть направити поштою на адресу центрального органу державної податкової служби України заяву для реєстрації у Державному реєстрі та ксерокопію з чітким зображенням документа, що посвідчує особу.

При цьому просимо зауважити, що підпис громадянина України на заяві повинен бути засвідчений дипломатичним представництвом або консульською установою України за місцем перебування громадянина України за кордоном. Аналогічно оформляється довіреність на отримання документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі.

З повним текстом Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків можна ознайомитись на сайті Верховної Ради України (http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z2007-12).