27 листопада 2021 року Україна і весь світ вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946– 1947 років, внаслідок яких було втрачено мільйони людських життів. У 2006 році Законом України Голодомор 1932–1933 років був визнаний геноцидом. Нашим спільним обов'язком є гідно вшанувати вбитих голодом жертв комуністичного режиму і передати пам’ять про трагедію наступним поколінням.
27 листопада о 16:00 закликаємо долучитися до Загальнонаціональної хвилини мовчання та акції “Запали Свічку пам'яті”, запаливши та залишити на підвіконні свічку в пам'ять про мільйони замучених голодом українців.
Відвідайте онлайн Національний музей Голодомору-геноциду
Презентація Українського інституту національної пам'яті "Голодомор 1932-1933. Геноцид Українського народу"
Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»
Відеоісторія: Чому Голодомор став можливим