З нагоди відзначення Дня Державного Прапора України 23 серпня 2021 р. в Посольстві України у Республіці Корея відбулася урочиста церемонія підняття національного стягу.
Щиро вітаємо всіх українців із Днем Державного Прапора! Нехай гордо майорить над Україною стяг національної єдності, свободи, сили духу, честі та гідності та надихає кожного з нас на нові перемоги.