23 серпня відзначається День Державного Прапора України, який є символом свободи та боротьби за незалежність. З нагоди святкування українці Кореї розгорнули 20-метровий жовто-блакитний стяг на центральній площі міста Сеул. Участь в акції взяли близько 80 українців, що проживають в різних містах Кореї, а також співробітники Посольства України.
Фото: Христина Майданчук