Сьогодні українці хвилиною мовчання вшановують пам’ять загиблих воїнів-захисників України.
24 серпня 2019 року президент України Володимир Зеленський підписав указ про затвердження пам’ятного дня. Дата приурочена до дня найбільших втрат української армії на Донбасі — дня виходу з оточення в Іловайську 29 серпня 2014 року.