29 листопада у Національній асамблеї Республіки Корея ми відкрили виставку «Мереживо пам’яті» української мисткин Дарії Альошкіної.
Виставка присвячена одній з найтрагічніших сторінок історії України – Голодомору-геноциду 1932-1933 років.
Проект складається з тематичних панно витинанок, створених на основі спогадів тих, хто пережив Голодомор.
Дев'ять десятиліть тому мільйони українців втратили життя через штучний голод. Маємо не дати можливості повторитися одній з найжахливіших трагедій нашого народу!
Висловлюємо подяку нашим співорганізаторам в Україні та Кореї – Національному музею Голодомору-геноциду та пану Чо Джон-Сіку, голові парламентської групи дружби Корея-Україна Нацасамблеї Республіки Корея, а також нашим колегам із дипломатичних представництв у Кореї, які разом з нами вшанували пам’ять мільйонів заморених голодом українців.
Виставка буде відкрита для відвідувачів до 2 грудня 2022 року.