• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
Виставку «Мереживо пам’яті» української мисткині Дарії Альошкіної відкрито в Національній Асамблеї Республіки Корея
Опубліковано 01 грудня 2022 року о 04:52

29 листопада у Національній асамблеї Республіки Корея ми відкрили виставку «Мереживо пам’яті» української мисткин Дарії Альошкіної.
Виставка присвячена одній з найтрагічніших сторінок історії України – Голодомору-геноциду 1932-1933 років.
Проект складається з тематичних панно витинанок, створених на основі спогадів тих, хто пережив Голодомор.
Дев'ять десятиліть тому мільйони українців втратили життя через штучний  голод. Маємо не дати можливості повторитися одній з найжахливіших трагедій нашого народу!
Висловлюємо подяку нашим співорганізаторам в Україні та Кореї – Національному музею Голодомору-геноциду та пану Чо Джон-Сіку, голові парламентської групи дружби Корея-Україна Нацасамблеї Республіки Корея, а також нашим колегам із дипломатичних представництв у Кореї, які разом з нами вшанували пам’ять мільйонів заморених голодом українців.
Виставка буде відкрита для відвідувачів до 2 грудня 2022 року.
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux