21 травня відбулося відкриття Українського павільйону на
14-му Бієналє у м. Кванджу, яке є колискою корейської демократії. Участь у Бієналє Україна приймає вперше.
«Маріуполь. Невтрачена надія» з історіями очевидців злочинів росії у цьому приморському місті є прем’єрним показом документальної стрічки в Кореї.
Покази проходитимуть щосуботи до 9 липня у найбільшій культурній інституції Азії -
Азійському культурному центрі (кінозал 3). Вхід на перегляд стрічок безкоштовний. Доступні англійські і корейські субтитри.
В той час, як росія намагається знищити нашу культуру, багато українських кінорежисерів та акторів продовжують працювати в Україні та знайомити світ з українською культурою.
