30 вересня відбулося відкриття міжнародної мистецької виставки у м. Гоян, Республіка Корея. Поряд з роботами понад 120 відомих корейських митців, були представлені роботи талановитих українських митців О.Брикси, І.Юрченко, Г.Отчич, В.Козюка, Т.Романової, В.Стасенко.
В урочистій церемонії відкриття виставки взяли участь дружина Посла України в Республіці Корея Оксана Пономаренко, мер м.Гоян Кім Йонг-Шік, голова Гоянської міської ради Лі Йонг-У та Президент Корейської
асоціації мистецтва Кім Дже-Дук.