21 серпня 2022 р. в Сеулі, у парку «Мароніє» відбулися благодійний концерт та ярмарок до Дня Незалежності України, організований українською громадою Кореї у партнерстві з Посольством України в Республіці Корея.
На концерті виступили українські виконавці – співаки, музиканти і танцюристи. До організаторів і гостей концерту з вітальним словом звернувся Посол України Дмитро Пономаренко.
Серед гостей події були присутні Посли та дипломати країн-партнерів, Митрополит Кореї Амвросій,
а також представники місцевої влади.
На благодійному ярмарку великим попитом користувались українські страви, традиційні костюми та хендмейд вироби. Всі зібрані кошти підуть на гуманітарні потреби України.
Щиро дякуємо нашим артистам, майстрам хендмейду, спонсорам, глядачам, дипломатичному корпусу в Кореї, та кожному, хто долучився до проведення цієї важливої події!
Дякуємо за підтримку України у цей нелегкий час боротьби за свободу. Разом до перемоги! Слава Україні!
