15 грудня 2021 р. у м. Сеул (Республіка Корея) розпочав свою роботу 10-й ювілейний саміт міжнародної ініціативи «Партнерство Відкритого уряду» (OGP-2021). Ініціатива покликана об’єднати зусилля урядів та громадянського суспільства заради позитивних змін у житті громадян. Україна бере участь у діяльності ініціативи з часу її створення у 2011 році. У зв’язку з епідеміологічною ситуацією захід відбувається в онлайн-форматі.
У церемонії відкриття саміту віртуально взяли участь глави держав та урядів 78 країн, у тому числі Президент Республіки Корея Мун Дже-ін, Президент Сполучених Штатів Джо Байден, Прем’єр-міністр Канади Дж.Трюдо, Президент Франції Е.Макрон та інші. Від імені України з вітальним словом до учасників форуму звернувся Прем’єр-міністр Д.Шмигаль.
Під час урочистої сесії було оголошено результати всесвітнього конкурсу OGP 2021 у двох номінаціях – “Impact Award” та “Local Innovation Award”. Україна здобула перше місце в обох номінаціях від Європейського регіону. Національний ресурс “Prozorro. Продажі” здобув золото у категорії “Impact Award”. У категорії “Local Innovation Awards” Хмельницька міська рада здобула золоту нагороду із проектом “План дій Зелене місто”, а Вінницька міська рада отримала бронзу із проектом “Офіс зв’язку з громадськістю”.
У цих номінаціях Україна змагалася з 17-ми іншими європейськими проектами, що змінюють та покращують якість життя в суспільстві. Це вже друга перемога нашої держави у подібному конкурсі (вперше Україна перемогла у 2016 р., так само з ресурсом Prozorro), що свідчить про вихід України на провідні позиції у сфері цифровізації публічних послуг.

