24 листопада відбувся онлайн-семінар для представників українських компаній-експортерів «Перспективи українського експорту до Південної Кореї у світлі змін споживацького ринку під впливом COVID-19», організований Посольством України в Республіці Корея, Корейською асоціацією імпортерів (KOIMA) та Радою експортерів та інвесторів при МЗС України (РЕІ).
Свої звернення та детальні презентації до уваги представників понад 20 українських компаній зробили заступник Міністра закордонних справ Д.Сенік, Посол України в Республіці Корея О.Горін, почесний Консул України в Республіці Корея Кім Хі Джун та Президент KOIMA Хонг Кванг-Хі.
Учасники заходу обговорили останні тенденції розвитку українсько-корейської торгівлі, а також практичні аспекти імпорту українських товарів до РК і встановлення бізнес-контактів між українськими та корейськими партнерами та