23 листопада у Посольстві України відбувся захід, приурочений вшануванню памʼяті жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 рр.
Цьогоріч ми вітали спеціальних гостей - корейських діточок, які виховуються без батьківського піклування.
Під час цієї зворушливої зустрічі, ми були раді презентувати багатство культурної спадщини, неймовірну красу природи, унікальні традиції України та незламний дух українського народу.
Дівчата дізналися про те, як зараз живуть їх однолітки в Україні в умовах війни. Розповіді про щоденні труднощі, життя в укриттях через постійні ракетні обстріли та водночас про стійкість українських дітей викликали щирий інтерес і співчуття.
Ми також розповіли про найтрагічнішу сторінку української історії - штучно створений радянським режимом масовий голод, спрямований на знищення волі українського народу. Памʼять про це зміцнює нашу боротьбу за свободу, щоб подібне більше ніколи не повторилося знову.
Наші маленькі гості виявили солідарність та намалювали щирі малюнки із побажаннями миру, адресовані українським дітям, які зараз страждають через війну.
Дівчата власноруч створили традиційний оберег, долучившись до майстер-класу зі створення ляльок-мотанок, вкладаючи в них свої добрі побажання.
Щиро дякуємо юним учасникам за їхню творчість і теплі серця, та солідарність із українським народом.
Дякуємо пані Ганні Крижанівській за проведення творчого майстер-класу.