5 листопада відбулася зустріч Тимчасового повіреного у справах України в РК Я. Cкибинецької із представниками Банку Кореї. Підписано Угоду про співробітництво, яка передбачає проведення виставки українських пам’ятних монет у Музеї грошей Банку Кореї у 2022 р., присвячену 30-річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною і Республікою Корея.