3 червня 2021 р. в Посольстві відбулася зустріч з представниками Корейського інституту розвитку галузі охорони здоров’я, під час якої обговорено шляхи сприяння співпраці між Україною та РК у галузі охорони здоров’я, у т.ч. в рамках реалізації Програми сприяння розвитку (ODA) у 2021-2025 рр.