16 жовтня вперше в історії завдяки спільній роботі української громади в Кореї та Посольства Україна здобула призове 3 місце на Фестивалі «Itaewon Global Village 2022» у м.Сеул.
Цього року Україна була представлена у різних сегментах програми Фестивалю, а саме презентовано національний стенд з традиційними та патріотичними предметами, конкурсний виступ, де українці нагадали про війну, що триває, парад, на якому було розгорнуто 20-метровий національний стяг, концерт з
українськими танцями та піснями.
Після завершення Фестивалю були раді привітати учасників і організаторів з цим досягненням на зустрічі у Посольстві України.
Щиро дякуємо, кожному хто підтримував і робив свій внесок для представлення України у цій важливій події. Ваші єдність та наполегливість надихають!
Разом до нових здобутків і перемог!