8 жовтня в Сеулі у Соборі Св.Миколая Чудотворця відбулася зустріч української громади Кореї до Дня захисників і захисниць України. Присутні спільно помолилися за мир в Україні та здоров'я українських воїнів. Також відбувся перегляд української кінострічки «Захар Беркут» та обід зі стравами української кухні.